Skip to content

Kontakt

Stichting VHDG

Ipe Brouwerssteeg 10A
8911 BZ Leeuwarden
E-mailadres: contact@voorheendegemeente.nl

Foar fragen kinst terjochte by:

Artistyk lieder
Koen Bartijn
koen@voorheendegemeente.nl

Saaklik lieder
Hillebrand Rijpma
hillebrand@voorheendegemeente.nl

PR
Jovana Štulić
jovana@voorheendegemeente.nl
Trevor Vreeburg
trevor@voorheendegemeente.nl

Produksje
Evelyn Andoh
evelyn@voorheendegemeente.nl
Floran Dijkstra
floran@voorheendegemeente.nl

Ynternasjonale projekten en fûnsewerving Arda van Tiggelen arda@voorheendegemeente.nl

Edukaasje
Siska Alkema
educatie@voorheendegemeente.nl

Bestjoer
Roel Sluiter (Foarsitter)
Nathan Hornstra (Ponghâlder)
Sito Wijngaarden (Seckretaris)
Anne Graswinckel (Algemien Bestjoerslid)
Suzanne Wallinga (Algemien Bestjoerslid)


In berjochtsje droppe kin ek!