Ga naar de inhoud

Contact

Stichting VHDG

Ipe Brouwerssteeg 10A
8911 BZ Leeuwarden
E-mailadres: contact@voorheendegemeente.nl

Voor vragen kunt u terecht bij:

Artistiek leider a.i.
Sanne Morssink
sanne@voorheendegemeente.nl

PR
Jovana Štulić
jovana@voorheendegemeente.nl
Trevor Vreeburg
trevor@voorheendegemeente.nl

Zakelijk leider en producent
Hillebrand Rijpma
hillebrand@voorheendegemeente.nl

Internationale projecten en fondsenwerving
Arda van Tiggelen
arda@voorheendegemeente.nl
Gisanne Hendriks
gisanne@voorheendegemeente.nl

Educatie
Siska Alkema
educatie@voorheendegemeente.nl

Bestuur
Roel Sluiter (Voorzitter)
Nathan Hornstra (Penningmeester)
Sito Wijngaarden (Secretaris)
Anne Graswinckel (Algemeen Bestuurslid)
Suzanne Wallinga (Algemeen Bestuurslid)


Een berichtje droppen kan ook!